ME PAK DURIM/ Shkurtoni xhinset në shtëpi për vetëm 15 minuta (Video) – AlpeGossip
ME PAK DURIM/ Shkurtoni xhinset në shtëpi për vetëm 15 minuta (Video)

ME PAK DURIM/ Shkurtoni xhinset në shtëpi për vetëm 15 minuta (Video)

Është logjike dhe e thjeshtë që prodhuesit të bëjnë xhinse më të gjata, sepse nuk jemi të gjithë të së njëjtës gjatësi, ndërkaq shumica e njerëzve pasi t’i blejnë shkojnë te rrobaqepësi për t’i shkurtuar.

Ekziston truku i thjeshtë se si në shtëpi t’i shkurtoni xhinset pa u munduar fare, transmeton Telegrafi.

 

Nëse keni në shtëpi makinë qepëse, pe, një palë gjilpëra dhe pak durim, më kurrë nuk do të jeni të detyruar të shkoni te rrobaqepësi.

Dhe kush e di, mbase do t’ju pëlqejë puna me makinë qepëse dhe kjo të bëhet hap i parë për një pasion të ri.