I DEDIKON NJË KËNGË TË DASHURIT BOKSIER/ Dajana Shabani: S’më ndalin dot 40 si ty (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
I DEDIKON NJË KËNGË TË DASHURIT BOKSIER/ Dajana Shabani: S’më ndalin dot 40 si ty (FOTO+VIDEO)

I DEDIKON NJË KËNGË TË DASHURIT BOKSIER/ Dajana Shabani: S’më ndalin dot 40 si ty (FOTO+VIDEO)

Moderatorja bukuroshe Dajana Shabani ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave për jetën private pas lidhjes me boksierin Kamer Maloku. Ditën e sotme Dajana ka postuar në Instastory një video ku shfaqet duke i dedikuar një këngë Kamerit.

Bëhet fjalë për këngën “Nallane” të Flori Mumajesit ku në tekst është edhe shprehja: Mu nuk m’nalin dot 40 si ty m’vjen keq për ty. Hilet i bone dhe në fund ja fute vetes tane, nëse ke menu se cool u bone, shumë ti ke gabu jo. Mos u merr me mu joo…, pjesë të cilë Dajana e këndon.

“Kamer Maloku, vetëm fytyrën pa trup”, shkruan moderatorja.