UPS RINA DEL ZBULUAR/ Pamjen për klipin “Çikat” e paska kopjuar (FOTO) – AlpeGossip
UPS RINA DEL ZBULUAR/ Pamjen për klipin “Çikat” e paska kopjuar (FOTO)

UPS RINA DEL ZBULUAR/ Pamjen për klipin “Çikat” e paska kopjuar (FOTO)

Një muaj më parë Rina Balaj bëri bujë me këngën e saj më të re me titull “Çikat” pasi bashkëpunoi me Adelina Ismajlin, një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar.

Pamja e Rinës në videoklip u komentua shumë e sidomos pjesa ku ajo shfaqej e veshur me latex të kuq e çizme.

“Iconstyle” ka zbuluar se këtë look reperja e ka kopjuar nga makeup artistja dhe modelja e njohur me emrin Nikita Dragon, që është edhe shoqe e Kylie Jenner.

Nikita është shfaqur me këtë look një vit më parë dhe madje Rina është frymëzuar edhe nga skenografia e Nikitas.