NDOSHTA PAK…/ “A do ta doja bashkëshortin nëse do të ishte i varfër”, Angjela Martini habit me përgjigjen e saj – AlpeGossip
NDOSHTA PAK…/ “A do ta doja bashkëshortin nëse do të ishte i varfër”, Angjela Martini habit me përgjigjen e saj

NDOSHTA PAK…/ “A do ta doja bashkëshortin nëse do të ishte i varfër”, Angjela Martini habit me përgjigjen e saj

Dashuria e Angela Martinit me miliarderin rumun, Dragos Savulescu, na ngjan shpesh si të jetë shkëputur nga ndonjë film.

Modelja shqiptare tregon se po kalon momentet më të lumtura dhe bën një jetë super luksoze.

Ndaj nuk është habi që ndjekësve, kur u dha mundësi sot t’i bënin disa pyetje, ishin kuriozë vetëm për jetën e saj me miliarderin.

Një prej ndjekësve e pyet nëse do ta donte bashkëshortin kaq shumë nëse ai do të ishte i varfër.

“Jo. Ndoshta pak më shumë”, shkruan Martini në Insta Story.

Image