“JEMI MIQ SE KEMI FËMIJËN”/ Vip-at që pas divorcit u bënë shokë: Nga Alban Dudushi…(FOTO) – AlpeGossip
“JEMI MIQ SE KEMI FËMIJËN”/ Vip-at që pas divorcit u bënë shokë: Nga Alban Dudushi…(FOTO)

“JEMI MIQ SE KEMI FËMIJËN”/ Vip-at që pas divorcit u bënë shokë: Nga Alban Dudushi…(FOTO)

Dashuria ndonjëherë nuk zgjat përgjithmonë dhe së fundmi dilema më e madhe është nëse mudn të qëndrosh shok me ish partnerin.

Dhe pse për shumë kohë divorcet mbaronin me inate dhe sherre duket se trendi më i ri që po sjellin vip-at janë një rapost sa më miqësor dhe bashkëpunues me një tjetrin.

Jo vetëm vip-at e huaj por edhe të famshmit shqiptar kanë zgjedhur këtë rrugë pas ndarjes. Nëpër intervista të ndryshme kanë zbuluar se kanë respekt për ish partnerin dhe e kosiderojn shok.

Sigurisht i gjithë ky raport miqësor ka ndodhur prej fëmijës dhe AlpeNews.al ju njeh me disa nga rastet ku personazhet e njohur kanë përfunduar në shok të mirë me ish partnerin.

Bora Zemani

Në një intervist së fundimi moderatorja është pyetur dhe rreth raporteve me ish partnerin.

Pas ndarjes nga Dj Vini, cilat janë raportet që keni?

Marrëdhënie korrekte. Për ne e rëndësishme është mos t’i mungojë Arborit dashuria dhe vëmendja e të dy prindërve: ishte përgjigja e prer e Borës.

Adrola Dushi

Mirëpo në një intervistë të dhënë ,Adrola ka rrëfyer se ajo ka një marrëdhënie shumë të mirë më ish-bashkëshortin e saj, aq saqë të gjithë ata që i njohin befasohen.

“Gjithë miqtë që na njohin të dyve thonë uau! Na përgëzojnë pafund pasi kemi një marrëdhënie shumë të mirë.Gjithmonë kur jemi me Troin jemi perfekt, gjithmonë jemi të dy bashkë për Troin.

Graciela

Muajin e kaluar bëri bujë lajmi i ndarjes së Stines nga partnerja e tij, Graciela me të cilën ka një vajzë. Ishte Stine ai që dha lajmin e ndarjes me një postim në Instagram.Ditën e djeshme këngëtarja ka dhënë një intervist kur ka treguar raportin me stinen.

Graciela është shprehur se pavarësisht ndarjes ajo dhe Stine nuk janë armiq, përkundrazi ruajnë një marrëdhënie të mirë pasi janë prindër.

Alban Dudushi

Moderatori i njohur ruan marrëdhënie shumë të mira me të bijën e tij Joelle dhe ish guran aktoren e “Portokalli”, Nigda Dako. I ftuar në një emision ai zbuloi disa detaje rreth ish bashkëshortes.

“Unë me gruan time duheshim shumë por ndodh që kur je i rrritur ashtu edhe si të vegjëlit, edhe të rriturit merziten me njëri- tjetrin, nuk është fundi i botës. Por e rëndësishme është ti mbajnë gjërat e bukura dhe ta ruajnë at pjesë të bukur që kanl pasur me njëri- tjetrin. Ne kemi kaluar gjëra të bukura bashkë, kemi një vajzë shumë të bukur bashkë”

AlpeNews.al