Nuk e kishim menduar kurrë se kjo gjë, do të bashkonte Princ Harry-n me Bleona Qeretin (FOTO/VIDEO) – AlpeGossip
Nuk e kishim menduar kurrë se kjo gjë, do të bashkonte Princ Harry-n me Bleona Qeretin (FOTO/VIDEO)

Nuk e kishim menduar kurrë se kjo gjë, do të bashkonte Princ Harry-n me Bleona Qeretin (FOTO/VIDEO)

 

Deri tani nuk i bashkonte asgjë.

Por pas kësaj mund të themi se Prince harry dhe Bleona Qereti kanë diçka të përbashkët.

Pak ditë më parë, ndërsa Harry po mbante një fjalim në nder të 70 vjetorit të babait të tij, Princit Charles, një bletë e ndërpreu papritur gjë që shkaktoi të qeshura tek të pranishmit përfshirë edhe gruan e tij, Meghan.

Çuditërisht, një situatë e ngjashme është përsëritur këtë herë me Bleonën. Ndërsa ka qenë duke xhiruar videon e këngës më të re, një moment për të qeshur ka qenë ai kur ajo është sulmuar papritur nga një bletë. Një rastësi për të qeshur të cilën Bleona e ka ndarë edhe me fansat në Instagram.

Në fund këngëtarja ka kërkuar edhe mendimin e tyre nëse duhej ta mbante apo jo bletën në editimin përfundimtar të klipit dhe kanë qenë të shumtë ata që i kanë sugjeruar që po duke e cilësuar skenën si të veçantë.