Adrola Dushi kapet MAT krah për krah me ish-bashkëshortin në Tiranë – AlpeGossip
Adrola Dushi kapet MAT krah për krah me ish-bashkëshortin në Tiranë

Adrola Dushi kapet MAT krah për krah me ish-bashkëshortin në Tiranë

Adrola dhe Adisi ishin një ndër çiftet e preferuar të publikut, por fansa më shumë ka djali i tyre Troi; një fëmijë ‘copy-paste’ Adrola!
Tashmë, Troi jeton mes SHBA-së dhe Shqipërisë. Dhe herë herë Dushi ka folur për marrëdhënien që ruan me ish-bashkëshortin pas ndarjes.

“Adisi i ka dokumentat për të lëvizur dhe vjen shumë shpejt andej. Ndërsa Troi vjen shpesh këtej. Mundohem që djalit të mos i mungojë as unë dhe as i ati, prandaj është kjo pjesë që ne lëvizim shumë.”- u shpreh Adrola.

Marrëdhënia jonë për aq sa na takon është shumë e mirë, nuk kemi inate dhe e respektojmë njëri-tjetrin.” tregoi ajo në një intervistë pak kohë më parë.

Në një foto të publikuar dyshja shihen në Tiranë teksa futen në një lokal bashkë me djalin e tyre, Troin. Fjalët se ish-çifti ruajnë marrëdhënie të mirë dhe korrekte janë të vërteta dhe në foto shihet mirë kjo gjë dhe në na gëzon ky fakt!