E SAPO DALË NGA DUSHI DHE PA PIKË GRIMI NË FYTYRË/ Luana Vjollca si rrallëherë! – AlpeGossip
E SAPO DALË NGA DUSHI DHE PA PIKË GRIMI NË FYTYRË/ Luana Vjollca si rrallëherë!

E SAPO DALË NGA DUSHI DHE PA PIKË GRIMI NË FYTYRË/ Luana Vjollca si rrallëherë!

Luana Vjollca është një nga moderatoret  më të dashura për publikun dhe një nga më të ndjekurat në instagram.

Ndryshe nga herët e tjera që jemi mësuar ta shohim të lyer dhe të kuruar deri në detaje ajo ka postuar së fundmi një video ku duket natyrale dhe e pa grim në fytyrë si dhe me kokën e lagur e aspo dalë nga dushi. Nuk mund të lëmë pa përmendur që Luana Vjollca duket tërheqëse dhe shumë natyrale.

Së fundmi jemi në pritje të këngës më të re të Luanës me këngëtarin e njohur latin Jay Santos./ Alpe.Gossip

No description available.

No description available.