A DO E FTOJË ARBRIN DHE ZHAKLINËN NË DASMË? Kiara flet pas debateve të ashpra në Prime – AlpeGossip
A DO E FTOJË ARBRIN DHE ZHAKLINËN NË DASMË? Kiara flet pas debateve të ashpra në Prime

A DO E FTOJË ARBRIN DHE ZHAKLINËN NË DASMË? Kiara flet pas debateve të ashpra në Prime

Kiara Tito ka dhënë një intervistë ekskluzive për rubrikën “Mos i bjer me top” në emisionin “E Diell”.

E pyetur në lidhje me debatet e fundit që pati gjatë spektaklit me opinionistet e “Big Brother VIP”, Zhaklin Lekatari dhe Arbër Hajdari, dhe nëse do i ftonte në dasmën e saj me Luizin, Kiara tha se do i ftojë të gjithë dhe padyshim opinionistet do jenë ndër të ftuarit.

“Unë thashë do i ftoj të gjithë në dasëm kështu që…”- tha Kiara