Ilda Bejleri harron si të lyej BUZËT, fansat e TALLIN KEQ: Na zhgënjeve, na iku dhe fiksimi… (FOTO) – AlpeGossip
Ilda Bejleri harron si të lyej BUZËT, fansat e TALLIN KEQ: Na zhgënjeve, na iku dhe fiksimi… (FOTO)

Ilda Bejleri harron si të lyej BUZËT, fansat e TALLIN KEQ: Na zhgënjeve, na iku dhe fiksimi… (FOTO)

Ilda Bejleri së fundmi është vënë në qendër të mediave rozë për shkak të dekoltesë së saj dhe debatit me Muç Nanon. Pavarësisht thumbave të të dy palëve, Ilda duket se ka vazhduar jetën e saj normalisht pa ndryshuar asgjë nga më përpara.

Sot gazetarja seksi ka postuar një foto në rrjetin e saj social Instagram, ku duke u munduar të nxjeri në pah buzët e saj, ka nxjerë në pah se sa keq i ka lyer.

Kjo gjë duket se ndjekësve të saj nuk u ka shpëtuar dhe menjëherë kanë nisur ta tallin me komente.

“Na zhgënjeve me ato buzë , na iku dhe fiksimi”

“Kujdes buzën..”

“Ça i ke lyer ashtu ato buzë palidhje”

/AlpeNews.al/