Graciano Tagani i zbuloi "sekretin" Dafina Zeqiri/ Balerini bën veprimin që nuk pritej (VIDEO) - AlpeGossip
Graciano Tagani i zbuloi “sekretin” Dafina Zeqiri/ Balerini bën veprimin që nuk pritej (VIDEO)

Graciano Tagani i zbuloi “sekretin” Dafina Zeqiri/ Balerini bën veprimin që nuk pritej (VIDEO)

Dafina Zeqiri është një ndër këngëtaret më të mira shqiptare e cila kohët e fundit është shkëputur pak nga jeta e saj në Amerikë për disa projekte në Shqipëri. Ajo ka qenë mjaft aktive këtë verë me koncerte dhe e kemi parë shumë afër publikut shqiptar.

Së fundmi Dafina ka publikuar hitin e rradhës, ‘Kurgjo nuk kallxojna’ por ky projekt doli shumë papritur. Madje balerini i famshëm shqiptar, Graciano Tagani i ftuar në emisionin Fun Day me moderatore Fatma Methasani zbuloi se kënga do dalë në treg mbas 5-6 ditësh. Por si duket Duffy nuk priti dot dhe e publikoi. Graciano ka punuar me këngëtaren për këtë projekt dhe tregoi se mbasi ta dëgjoni 2-3 herë do dashuroheni. Por për më shumë ndiqni intervistën më poshtë si dhe këngën më të re nga Dafina