NUK I DEL E KEQJA/ Rezart Veleshnja shan Bleona Qeretin: Më la këtë që kam mes këmbëve… (FOTO) – AlpeGossip
NUK I DEL E KEQJA/ Rezart Veleshnja shan Bleona Qeretin: Më la këtë që kam mes këmbëve… (FOTO)

NUK I DEL E KEQJA/ Rezart Veleshnja shan Bleona Qeretin: Më la këtë që kam mes këmbëve… (FOTO)

Imitimi dhe ironia që Rezart Veshnja i bëri Bleona Qeretit për “ngrirjen e vezëve” pati shumë komente në rrjete sociale, por këngëtarja nuk e priti fare mirë. Madje kur Bleona ishte e ftuar në një emision dhe ia treguan videon, ajo reagoi shumë keq duke u shprehur kështu:

“Hiqeni, të zhduket. Është skandal, është injorancë e madhe. Këtej flasim për emancipimin e femrave, këtej del një debil që është mashkull”

Por si duket edhe aktori nuk e ka qejf fare këngëtaren, pasi në një video postuar nga Ermal Mamaqi në Instagram ai e ka share në komente, ku edhe është përballur me disa nga komentuesit. Se çfarë ka thënë e shihni në foton më poshtë: