KONCERTI “NË VEND TË ADELËS”/ Arbana Osmani prezanton me lot në sy (FOTO) – AlpeGossip
KONCERTI “NË VEND TË ADELËS”/ Arbana Osmani prezanton me lot në sy (FOTO)

KONCERTI “NË VEND TË ADELËS”/ Arbana Osmani prezanton me lot në sy (FOTO)

Rreth një vit më parë ish banorja e Big Brother Adelajda Xhamani u nda nga jeta.
Miqtë e saj Eraldo Rexho dhe Iva Kalemi kanë organizuar një koncert në nder të saj. Prej ditësh është lajmëruar se ai do të prezantohet nga Arbana Osmani dhe kjo e fundit ka publikuar një foto në instagram e përlotur ku duket të jetë gjatë drejtimit të koncertit.
“Duke luftuar me lotet sonte gjate prezantimit te koncertit “Ne vend te Adeles””, shkruan Arbana pranë postimit.