XHAKETA DHE FUND TYL/ Vip-et sapo na bindën për “MUST-IN” më seksi që kemi parë (FOTO) – AlpeGossip
XHAKETA DHE FUND TYL/ Vip-et sapo na bindën për “MUST-IN” më seksi që kemi parë (FOTO)

XHAKETA DHE FUND TYL/ Vip-et sapo na bindën për “MUST-IN” më seksi që kemi parë (FOTO)

Trendi i cili do fiksonte vip-at në 2016 do të ishin fustnet, “fundet tutu” duke i kombinuar ato me stile nga më të ndryshme.

Pas tre vitesh materiali “tutu” jo vetëm që nuk ka ikur nga moda por është rikthyer fuqishëm duke u kthyer në mani për vajzat e showbizit.

Stili më unik i tyre është kombinimi me një xhaket dhe ne nuk i kishim imagjinuar kurrë se do shikonim një version të çmendur të xhaketave bashkë me tylin.

Vip-et  kanë zgjedhur ta kombinojn me stilin e tyre dhe duke preferuar ngjyrat më trend të momentit dhe ne e cilësojmë pa diskutim një must për garderobën e çdo femre.

Alketa Vejsiu

Orinda Huta

Miriam Cani

Luana Vjollca

Armina Mevlani

AlpeNews.al