TOPLESS DHE E ZHYTUR NË BALTË/ Shikoni si dukej Ingrid Gjoni kur ishte 25 vjeç (FOTO) - AlpeGossip
TOPLESS DHE E ZHYTUR NË BALTË/ Shikoni si dukej Ingrid Gjoni kur ishte 25 vjeç  (FOTO)

TOPLESS DHE E ZHYTUR NË BALTË/ Shikoni si dukej Ingrid Gjoni kur ishte 25 vjeç (FOTO)

Edhe pse ka kapur të 36-at, Ingrit Gjoni ende mbetet ndër femrat më të lakuara për format trupore.

Duket sikur koha ka ndalur për këngëtaren, e cila duket gjithmonë e më e bukur.

Së fundmi Ingriti na ka kthyer pas në kohë, duke publikuar një foto kur ishte vetëm 25 vjeçe.

Në superformë, Ingriti shfaqet topless teksa është e shtrirë në baltë.

Kjo foto sigurisht që ka ngjallur shumë reagime edhe pse njihet për natyrën e guximshme dhe të veçantë.