“PASKAN HARRU ME TA QIT KËRTHIZËN”/ Xhensila poston FOTON, por fansat e akuzojnë… – AlpeGossip
“PASKAN HARRU ME TA QIT KËRTHIZËN”/ Xhensila poston FOTON, por fansat e akuzojnë…

“PASKAN HARRU ME TA QIT KËRTHIZËN”/ Xhensila poston FOTON, por fansat e akuzojnë…

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Xhensila Myrtezaj, komentohet shpesh në media për jetën e saj private dhe atë profesionale.

Një vit më parë Xhensila solli në jetë vajzën e saj Ajkën.

Menjëherë pas lindjes këngëtarja erdhi në super formë fizike dhe vazhdimisht gjatë këtyre muajve ka publikuar foto ku ka treguar trupin e palestruar.

Së fundmi, Xhensila ka publikuar një foto ku në sy bie barku i saj i palestruar, mirëpo të gjithë fansat e saj kanë kapur një detaj të çuditshëm në kërthizën e saj.

‘Photoshop-i ja paska zhduk edhe kthizën’, i shkruan një fans.

Ndërkohë që një tjetër i ka thënë: Paskan harru me ta qit kthizën photoshop i gabuar.

 

-640-0-5d348ac99541b.jpg

-640-0-5d348acb6bd46.jpg