“Nuk jam një mami e zakonshme!” Pamja e re e Kylie Jenner çmend rrjetin (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
“Nuk jam një mami e zakonshme!” Pamja e re e Kylie Jenner çmend rrjetin (FOTO+VIDEO)

“Nuk jam një mami e zakonshme!” Pamja e re e Kylie Jenner çmend rrjetin (FOTO+VIDEO)

Më 1 shkurt, Kylie Jenner u bë nënë për herë të parë dhe që pasi zbuloi se. kishte sjell në jetën vajzën e saj Stormi, ndan me ndjekësit detajet nga jeta e saj.

Ndryshimi më i fundit i 20-vjeçares lidhet me ngjyrën e flokëve.

Ajo postoi dje disa foto në “Instagram” dhe flokët ciklaminë të ndezur, tërheqin të gjithë vëmendjen. Nëse pyesni veten, jo nuk janë flokët e saj natyrale, thjesht paruke.

Në një prej fotove, Kylie shkruan: “Nuk jam një mami e zakonshme, jam një mami “cool”. Ne jemi dakord me këtë, pasi asnjë mami tjetër nuk do të “rrezikonte” me këtë paraqitje.

Arsyeja e ndryshimit? Kylie do të ndjekë festivalin e “Coachella”-s, drejt të cilit është nisur me motrën e saj Kourtney.