Gati për Coachella: Anxhelina Hadërgjonajn nuk e keni parë kurrë më seksi se kaq! (VIDEO) – AlpeGossip
Gati për Coachella: Anxhelina Hadërgjonajn nuk e keni parë kurrë më seksi se kaq! (VIDEO)

Gati për Coachella: Anxhelina Hadërgjonajn nuk e keni parë kurrë më seksi se kaq! (VIDEO)

Coachella është një ndër festivalet muzikore më të lakmuara nga këngëtarët.  Dje ka nisur edhe nata e parë ku kanë performuar emra të njohur të muzikës botërore.

Këngëtarja shqiptare Anxhelina Hadërgjonaj nëpërmjet disa postimeve në Instastory na ka treguar se dhe ajo ka shkuar të ndjekë nga afër festivalin e Coachella-s.

 

Duke iu përshtatur atmosferës së këtij festivali Anxhelina është veshur më seksi se kurrë më parë. E gjitha në flori, Anxhelina duket një yll i vërtetë.