ÇFARË NDODHI? Oriola Marashi me probleme financiare, nis të kursejë para – AlpeGossip
ÇFARË NDODHI? Oriola Marashi me probleme financiare, nis të kursejë para

ÇFARË NDODHI? Oriola Marashi me probleme financiare, nis të kursejë para

Modelja e njohur shqiptare Oriola Marashi është një nga vajzat më të bukura në vend.

Ajo së fundmi është komentuar shumë shpesh për lidhjen e saj me futbollistin Eros Grezda.

Modelja se fundmi bëri edhe testin e Covid-19, ku pas disa dyshimeve rezultoi negative.

Postimi i fundit i Marashit në Instagram i ka bërë ndjekësit e modeles të mendojnë se kjo e fundit po kalon një krizë financiare, ose Oriola është duke bërë shaka:

“Do kursej para në shtator, ju lutem mos më ftoni sepse do vij”- shkruan modelja, ku bashkangjitur ka vendosur dhe një “emoji” duke qeshur.