Elvana Gjata RIKTHEHET në skenën shqiptare! E dini për hatër të kujt? (FOTO) – AlpeGossip
Elvana Gjata RIKTHEHET në skenën shqiptare! E dini për hatër të kujt? (FOTO)

Elvana Gjata RIKTHEHET në skenën shqiptare! E dini për hatër të kujt? (FOTO)

Të premten do të mbahet finalja e “Voice Kids” dhe priten supriza të mëdha.

Kjo natë do të ngjisë në skenë Elvana Gjatën dhe lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtarja nëpërmjet një video të shkurtër të publikuar në Instagram.

“Shihemi të premten në ‘Voice Kids’”, ka thënë Elvana, teksa duket tejet e entuziazmuar për rikthimin në ekranin e TCH.

Ajo e ka nisur vetë karrierën në një kompeticion të ngjashëm ndaj edhe nuk e ka refuzuar ftesën për të qenë mes fëmijëve të talentuar.