“NGA NJË PËR SECILIN PREJ JUSH”/ Luana Vjollca dhuron lule për fansat dhe shkak bëhet… (FOTO) – AlpeGossip
“NGA NJË PËR SECILIN PREJ JUSH”/ Luana Vjollca dhuron lule për fansat dhe shkak bëhet… (FOTO)

“NGA NJË PËR SECILIN PREJ JUSH”/ Luana Vjollca dhuron lule për fansat dhe shkak bëhet… (FOTO)

Moderatorja dhe këngëtraja e njohur Luana Vjollca së fundmi ka ndarë një lajm mjaft të gëzueshëm me fansat e saj.

Në Instagram ajo ka arritur të fitojë plot 1 milionë e 500 mijë ndjekës dhe normalisht kjo është diçka që duhet festuar.

Ajo ka shpërndarë një foto në të cilën duken disa lule e krahas saj shkruan:

“1.5 M  Nga nje lule per secilin nga ju qe ma mbushni shpirtin plot cdo dite me dashurine tuaj..”

Epo ti gëzojë 1.5 milionë ndjekës Luana! /AlpeNews.al