Alketa Vejsiu largohet nga Shqipëria dhe paska një arsye të veçantë PSE (FOTO) – AlpeGossip
Alketa Vejsiu largohet nga Shqipëria dhe paska një arsye të veçantë PSE (FOTO)

Alketa Vejsiu largohet nga Shqipëria dhe paska një arsye të veçantë PSE (FOTO)

Alketa Vejsiu është jo vetëm një nga moderatoret më të dashura për publikun shqiptar, jo vetëm e shumë komentuar në media, por edhe një ndër personazhet e famshëm shqiptarë më të ndjekur në Instagram.

Aty Alketa poston shpesh foto nga puna, rutina e përditshme, nga udhëtimet dhe kështu ka vepruar edhe sot.

Moderatorja ka publikuar dy foto ku na tregon se aktualisht nuk ndodhet në Shqipëri, por në Milano.

Alketa shfaqet e veshur me ngjyra teksa shkruan se më në fund pranvera ka ardhur në Milano, duke treguar kështu se ndoshta kjo ka qenë arsyeja pse moderatorja ka shkuar atje.

Megjithatë me siguri ajo do të rikthehet në Shqipëri shumë shpejt pasi të hënën është puntata e radhës e “Në kurthin e Piter Pan”.