U LODHA DUKE QENË NË HIJEN E KUNATËS/ Meghan Markle largohet nga Britania (FOTO) – AlpeGossip
U LODHA DUKE QENË NË HIJEN E KUNATËS/ Meghan Markle largohet nga Britania (FOTO)

U LODHA DUKE QENË NË HIJEN E KUNATËS/ Meghan Markle largohet nga Britania (FOTO)

Është përfolur shpesh në media se Meghan Markle nuk ka marrëdhënie të mira me Dukeshën Kate Middleton dhe Princin William. Këtë e vërteton edhe vendimi i fundit i Meghan .

Burime për “Express.co.uk”, kanë treguar se Meghan po planifikon të largohet nga Britania dhe të kthehet në SHBA.

Dukesha e Sussexit është lodhur nga fakti që është në rend të dytë dhe ka vendosur të largohet me princin dhe djalin e tyre, Archien.

“Meghan e di se nëse qëndron në Britani, do jetojë gjithnjë nën hijen e tyre. Ajo nuk është tipi i vajzës që është e lumtur nëse vihet në rend të dytë”, thanë burime pranë çiftit.