“KISHA TRE VITE SINGLE”/ Antonela paska konkurruar në “Uomini e donne” dhe tani e morëm vesh (FOTO) – AlpeGossip
“KISHA TRE VITE SINGLE”/ Antonela paska konkurruar në “Uomini e donne” dhe tani e morëm vesh (FOTO)

“KISHA TRE VITE SINGLE”/ Antonela paska konkurruar në “Uomini e donne” dhe tani e morëm vesh (FOTO)

Antonela e “Përputhen” ishte e ftuar së fundmi në emisionin “Ndryshe” në Top Albania Radio. Ish-konkurrentja tregoi se ka konkurruar edhe në “Uomini e donne”, por hoqi dorë.

Antonela rrëfeu se mënyra si ajo do të merrte pjesë në të, nuk ishte ajo që dëshironte, pasi do të ishte nga ana e vajzave që luftonin për djemtë.

“Kisha konkurruar dhe atje, sepse kisha tre vite single. Por unë doja të më ngacmonin, jo t’i ngacmoja unë djemtë”, u shpreh ajo.