BASHKËPUNIMET QË PO BËJNË NAMIN/ Nuk i kishim imagjinuar por këta këngëtarë na befasuan (VIDEO) - AlpeGossip
BASHKËPUNIMET QË PO BËJNË NAMIN/ Nuk i kishim imagjinuar por këta këngëtarë na befasuan (VIDEO)

BASHKËPUNIMET QË PO BËJNË NAMIN/ Nuk i kishim imagjinuar por këta këngëtarë na befasuan (VIDEO)

Jemi prag sezonit veror dhe duket se këngëtarët janë duke u përgatitur me këngët  tyre për të bërë namin gjatë  muajt të nxehtë. Mirëpo duket se tendeca e re e këngëtarëve ka qënë për të sjellë bashkëpunime të cilat janë duke bërë namin kudo.

Me sa duket  kjo verë do të jetë e nxehtë jo vetëm përsa i përket temperaturave por edhe bashkëpunimeve të sukseshme që sollën këngëtarët shqiptarë gjatë këtyre muajve.

Ja disa prej tyre:

Gashi dhe Ledri 

Moozik dhe Loredana

Ylli dhe Tuna

Eni Koçi dhe Olsi Bylyku

Capital T dhe 2pop2

Lyrical Son , Ledri Vula dhe Mc Kresha

AlpeNews.al