PËRVËLOHET RRJETI! Rita Ora sapo ndryshoi look-un dhe këtë na e tregoi duke pozuar topless (FOTO) – AlpeGossip
PËRVËLOHET RRJETI! Rita Ora sapo ndryshoi look-un dhe këtë na e tregoi duke pozuar topless (FOTO)

PËRVËLOHET RRJETI! Rita Ora sapo ndryshoi look-un dhe këtë na e tregoi duke pozuar topless (FOTO)

Rita Ora ka vendosur t’i ngrejë edhe më shumë temperaturat me fotot e saj të fundit.

Këngëtarja me origjinë shqiptare ka publikuar në “Instagram” disa foto ku thotë se është kujdesur vetë për look-un e saj dhe këtë na e ka treguar nëpërmjet dy fotove topless.

“Duke u kujdesur për veten time, më duhej t’jua tregoja. E di që nuk jam më e mira në këtë gjë, por më pëlqen shumë ta bëj”.

Po ashtu, këngëtarja e hitit “ Anywhere” ka realizuar trendin e ri të  flokëve, që janë gërshetat e famshme.

Ajo ka shpërndarë një tjetër foto në Instastory dhe le të themi se i ka vënë flakën rrjetit sot.

Rita ka publikuar këngën e saj të fundit para 3 muajsh, “How to be lonely”, të cilën e risolli në një verison remix rreth 1 muaj më parë.

Ajo ka treguar se aktualisht po punon për projekte të reja, teksa para disa ditësh festoi një super sukses.

29-vjeçarja u shpall artistja e 7 më e dëgjuar për 2019 në Britaninë e Madhe sipas  PPLUK.