Xhemi Shehu siç nuk e kemi parë asnjëherë, e ZHVESHUR dhe pa make up (FOTO) – AlpeGossip
Xhemi Shehu siç nuk e kemi parë asnjëherë, e ZHVESHUR dhe pa make up (FOTO)

Xhemi Shehu siç nuk e kemi parë asnjëherë, e ZHVESHUR dhe pa make up (FOTO)

Moderatorja e spektaklit të humorit ‘Portokalli’ është shfaqur befasuese.
Nëse e shikoni në forma perfekte dhe gjithmonë mjaft të hijsheme, Xhemi Shehu e ka një sekret për këtë.

Xhemi është shfaqur duke u ushtruar për të pasur ato forma trupore prej modeleje.

Moderatorja ka ndarë me miqtë në Instagram disa foto ku duket me barkun e rrafshët jashtë dhe pa grim. Si gjithmonë Xhemi është një adhurim.