ZBULON SI DUKEJ NË ADOLESHENCË/ Poni: Ishte koha kur frymëzoheshim nga… – AlpeGossip
ZBULON SI DUKEJ NË ADOLESHENCË/ Poni: Ishte koha kur frymëzoheshim nga…

ZBULON SI DUKEJ NË ADOLESHENCË/ Poni: Ishte koha kur frymëzoheshim nga…

Këto ditë në izolim kanë bërë që shumë personazhe të hapin arkivat dhe të publikojnë foto të shumë viteve më parë.

Kështu ka ndodhur edhe me këngëtaren e njohur, Poni, e cila ka publikuar një foto nga adoleshence e saj. Në foto Poni shfaqet me flokët bishtaleca dhe një fustan veror me ngjyra. “Ishte koha kur frymëzoheshim nga Spice Girls. Të nxirë në plazh dhe flokët bishtalec si Ema”, shkruan këngëtarja.

Ajo që mund të themi është se Poni vazhdon të mbetet edhe sot mjaft e bukur dhe në formë.