“SIKUR PO SHKON TEK…”/ Enca del nga karantina dhe i bën qejfin vjehrrës: Jam e ndjeshme (FOTO) – AlpeGossip
“SIKUR PO SHKON TEK…”/ Enca del nga karantina dhe i bën qejfin vjehrrës: Jam e ndjeshme (FOTO)

“SIKUR PO SHKON TEK…”/ Enca del nga karantina dhe i bën qejfin vjehrrës: Jam e ndjeshme (FOTO)

Enca vazhdon të jetë shumë aktive në Instagram e sidomos gjatë këtyre ditëve në karantinë ka publikuar shpesh foto nga shtëpia apo video ku tregon rutinën e saj të ditës.

Së fundmi këngëtarja ka tërhequr vëmendjen e fansave me një foto ku shfaqet e veshur me të zeza, pantallona, xhaketë lëkure, atlete dhe çantë. Duke iu përgjigjur fansave, Enca tregon se po shkon për vizitë tek vjehrra.

“Ku shkon me çantë Ruens ? Bukur, bukur sikur po shkon tek vjerra”, i shkruan një komentuese. “Hahahha te vjerra po shkoja vertet”, i përgjigjet Enca.

“Seksi, por shumë e ndjeshme”, është përshkrimi që Enca i ka vendosur kësaj fotoje.