“NË FAKT ERDHA KËTU SE…”/ Kejvina me një profesion të ri në Amerikë, zbulohet çfarë fshihet pas largimit të modeles (FOTO) – AlpeGossip
“NË FAKT ERDHA KËTU SE…”/ Kejvina me një profesion të ri në Amerikë, zbulohet çfarë fshihet pas largimit të modeles (FOTO)

“NË FAKT ERDHA KËTU SE…”/ Kejvina me një profesion të ri në Amerikë, zbulohet çfarë fshihet pas largimit të modeles (FOTO)

Pak muaj më parë, Kejvina Kthella, u zhvendos në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Atje modelja realizoi një set fotografik me fotografin e njohur shqiptar, Fadil Berisha dhe të gjithë menduan se arsyeja e largimit të Kejvinës nga Shqipëria ishte për të zhvilluar karrierën e saj në modeling.

Mirëpo në një video live në Instagram, teksa po bisedonte me doktorin e VIP-ave, Skerdin, Kejvina zbuloi se në Amerikë, po bën një kurs aktrimi dhe mesa duket shumë shpejt do e shohim një aktore të mirëfilltë.

“Në fakt erdha këtu se po bëja një kurs aktrimi dhe pastaj ngela këtej. Zgjat tetë javë dhe është intensiv. Çdo ditë nisim në orën 9 dhe mbarojmë në orën 6”, tha Kejvina.