ME EFEHANIN NË KRAHË/ Almeda Abazi uron kaq ëmbël Bajramin (FOTO) – AlpeGossip
ME EFEHANIN NË KRAHË/ Almeda Abazi uron kaq ëmbël Bajramin (FOTO)

ME EFEHANIN NË KRAHË/ Almeda Abazi uron kaq ëmbël Bajramin (FOTO)

Muajin e kaluar Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman u bënë prindër për herë të parë. Almeda solli në jetë një djalë të cilit çifti ia kishin gjetur emrin prej kohësh dhe e quajtën Efehan.

Fillimisht ata nuk e zbuluan portretin e vogëlushit, por ishte Tolga ai që i shuajti kuriozitetin publikut me një foto ku Efehan shfaqej duke fjetur në kraharorin e tij.

Ndërsa Almeda është treguar më e kujdesshme me fotot që poston duke mos i treguar fytyrën ëngjëllore vogëlushit.

Në foton e fundit ajo shfaqet me Efehanin teksa e mban atë në krahë dhe uron Bajramin.

Në një postim tjetër Tolgahan shfaqet duke e puthur Almedën ndërsa ajo buzëqesh ëmbël.