SHAPKAT 650 DOLLARË QË PO ÇMENDIN RRJETIN/ Vajzat e showbiz-it nuk i shpëtuan dot trendit të momentit – AlpeGossip
SHAPKAT 650 DOLLARË QË PO ÇMENDIN RRJETIN/ Vajzat e showbiz-it nuk i shpëtuan dot trendit të momentit

SHAPKAT 650 DOLLARË QË PO ÇMENDIN RRJETIN/ Vajzat e showbiz-it nuk i shpëtuan dot trendit të momentit

Christian Dior  në koleksionin  e  fundit  “verë 2019” lançoi  shapkatë cilat kushtojnë kushtojnë jo pak por 650 dollar. Këto shpakat janë kthyer në manine e vajzave duket pushtuar rrjetin socail “Instagaram”.

A do të jetë ky trendi i verës që do të zgjedhin  edhe femrat e tjera të showbiz-it shqiptar?

Për herë të parë këto shpakat ja ekmi parë veshur bolgeres Lori Hoxha dhe së fundmi  të njëjtën zgjedhje kanë bërë edhe dy moderatoret Arbana Osmani me Jona Spahiu.

Shpakat e famshme Dior me logo duket se po kthehet në tendencën e preferuara të femrave pasi janë të thjeshta dhe praktike.

Arbana Osmani

Edhe moderatorja Arbana Osmani duket se e ka pëlqyer koleksionin e funditë të Dior dhe ka zgjedhur të blejë edhe ajo shapkat të cilat janë të veshura në pjesën e sipërme me copë pambuku.

Pasi mbylli sezonin e programit “Dua të të bëj të lumtur”, Arbana ka marrë disa ditë pushime në ishujt e Greqisë dhe në një foto të postuar në rrjetin social Instagram, pamë teksa mbante veshur shapkat Dior.

Edhe Jona Spahiu i ka bërë pjesë të garderobës së saj këtë fillim vere shapkat Dior. Një ditë më parë moderatorja simpatike postoi një foto në isntagram dhe syrit tonë nuk i shpëtuan shapkat 779 euroshe.

A do të jetë ky trendi i verës, që do të përqafohet edhe nga vajza të tjera të showbiz-it shqiptar?

Jona Spahiu

Arbana Osmani

Lori Hoxha

AlpeNews.al