SENSUAL DHE MUST-I VERËS/ Vip-et zgjodhën këtë fustan dhe ne ngelëm “me gojë hapur” (FOTO) – AlpeGossip
SENSUAL DHE MUST-I VERËS/ Vip-et zgjodhën këtë fustan dhe ne ngelëm “me gojë hapur” (FOTO)

SENSUAL DHE MUST-I VERËS/ Vip-et zgjodhën këtë fustan dhe ne ngelëm “me gojë hapur” (FOTO)

Trendi i fustaneve me shpatullat jashtë është padyshim një stil  sensual dhe tepër femërore.

Një ndër tendencat që do shohim më së shumti këtë verë është trendi i shpatullave jashtë dhe do i shohim kudo në rrugë, plazh, në darkë.

Fustanet me supe të hapura është një trend i vjetër por që do të rikthehet më fuqishëm këtë sezon në një mënyrë më modern dhe interesante.

Ky trend  përveçse është një nga veshjet  joshëse dhe seksi kosiderohet edhe si  stil elegant dhe mund ta kombinosh kudo.  Tani që e mesuam se fusnate me supe të hapura është një must shihni modelet që zgjodhën vip-et.

Xhemi Shehu

Arbana Osmani

Lori Hoxha

Kiara Tito

Armina Mevlani

AlpeNews.al