ASHTU SI ÇDO FEMËR/ Rita Ora sapo bëri këtë veprim për të shmangur ish-të dashurit (FOTO) – AlpeGossip
ASHTU SI ÇDO FEMËR/ Rita Ora sapo bëri këtë veprim për të shmangur ish-të dashurit (FOTO)

ASHTU SI ÇDO FEMËR/ Rita Ora sapo bëri këtë veprim për të shmangur ish-të dashurit (FOTO)

Këngëtarja shqiptare ndërroi numrin e telefonit për të shmangur ish-të dashurit. Rita Ora tregoi se kohën e fundit ka ndryshuar numrin e telefonit për të mos u bezdisur nga njerëzit me të cilët nuk dëshiron të flasë.

Me sa duket, kjo nënkupton që ajo po shmanget nga ish-ët e saj, pasi tha se askush nga e kaluar nuk mund të ketë më kontakt me të.

“Unë kam pasur të njëjtin numër telefoni për një kohë shumë të gjatë dhe më në fund e ndryshova. Tani askush nuk po më shkruan më. Ndihem shumë mirë. Ndihem sikur jam ‘pastruar’. Tani kam fuqinë që të sjell në jetën time dhe të flas me kë të dua”, tha ajo për “Mirror”.

Së fundmi Rita po përflitet për lidhjen me aktorin Andrew Garfield.