Pritjes së ëmbël po i vjen fundi? Adelina Tahiri pozon topless dhe na tregon shumë për linjat e saj…(FOTO) – AlpeGossip
Pritjes së ëmbël po i vjen fundi? Adelina Tahiri pozon topless dhe na tregon shumë për linjat e saj…(FOTO)

Pritjes së ëmbël po i vjen fundi? Adelina Tahiri pozon topless dhe na tregon shumë për linjat e saj…(FOTO)

Tashmë është në muajin e tetë të shtatzënisë dhe Adelina Tahiri, shpesh me postimet e saj në Insta, preferon të tregojë për fansat se si duken linjat e saj trupore.

Edhe së fundmi me një foto të postuar në Insta, Adelina shfaqet topless teksa në pah del barku i rrumbullakosur i këngëtares.

Le të shpresojmë që këngëtarja të sjellë në jetë një djalë të shëndetshëm.