Vipat e Bllokut ”thumbojnë” Rashel Kolanecin! Ja detaji që po na shton edhe më shumë dyshimet për të pasmet e bukuroshes (FOTO) – AlpeGossip
Vipat e Bllokut ”thumbojnë” Rashel Kolanecin! Ja detaji që po na shton edhe më shumë dyshimet për të pasmet e bukuroshes (FOTO)

Vipat e Bllokut ”thumbojnë” Rashel Kolanecin! Ja detaji që po na shton edhe më shumë dyshimet për të pasmet e bukuroshes (FOTO)

Vetëm një ditë më parë bukuroshja Rashel Kolaneci postoi një foto në Insta duke nxjerrë në pah të pasmet e saj gjigande dhe kaq mjaftoi që shumë fansa të fillonin diskutimet dhe thashethemet

Të vërteta apo photoshop?

Kjo është dilema që kanë shtruar në publik edhe Vipat e Bllokut ndërsa detaji tjetër që na bën të dyshojmë se këto janë të pasme të tepruara për një 19-vjeçare është fakti se bukuroshja pasi postoi në Insta ka bllokuar të gjitha komentet.

Po ju si mendoni ti ketë Rasheli të pasmet kaq të admirueshme sa në foto?