NË DITËN E LINDJES/ Kastro Zizo merr dhuratën më të veçantë që keni parë (FOTO) – AlpeGossip
NË DITËN E LINDJES/ Kastro Zizo merr dhuratën më të veçantë që keni parë (FOTO)

NË DITËN E LINDJES/ Kastro Zizo merr dhuratën më të veçantë që keni parë (FOTO)

Ditën e sotme, këngëtari i njohur dhe moderatori i “Late Night Show”, Kastro Zizo, feston 35-vjetorin e tij të lindjes.

Ai ka ndarë me ndjekësit në Instagram dhuratën speciale që ka marrë në këtë ditë, e cila duket se i ka pëlqyer jashtë mase Kastros.

“Ne kete 35 vjetor te lindjes sime sapo u bera nje YLL. Nje Yll prej verteti ama…jam vetem 175 vite drite larg per cdo gezim e hidherim! Flm zemer @mancellarides per kete super dhurate!”- shkruan ai krahas fotos së çertifikatës, ku etiketon një vajzë misterioze për publikun.