FUSTANET ME XIXA SILVER/ Vip-et sapo na treguan must-in më seksi për çdo femër (FOTO) – AlpeGossip
FUSTANET ME XIXA SILVER/ Vip-et sapo na treguan must-in më seksi për çdo femër (FOTO)

FUSTANET ME XIXA SILVER/ Vip-et sapo na treguan must-in më seksi për çdo femër (FOTO)

Materiali me xixa silver është kthyer në një ndër must-tet e preferura të vip-ave. Ato zgjodhën  të visheshin me një fustan komplet me xa dhe guximi i tyre rezultoi me sukses.

Së fundmi duket se ato po kopjojne njëra tjetër duke  zgjedhur të gjitha copën më “In” të momentit për eventet apo daljet televizive.

Një fustan me xixa silver është prezent për çdo kohë dhe në çdo sezon. Prandaj vajza nëse nuk e keni një të tillë frymëzohuni nga vip-et të cilat na lanë pa fjalë me këto modele.

Lori Hoxha

Alketa Vejsiu

Armina Mevlani

Xhensila Myrtezai

Zaimina Vasjari

Luana Vjollca

AlpeNews.al