"JAM MBI RE"/ Publikohen fotot e para të Almedës me të birin - AlpeGossip
“JAM MBI RE”/ Publikohen fotot e para të Almedës me të birin

“JAM MBI RE”/ Publikohen fotot e para të Almedës me të birin

Tre ditë më parë, aktorja e njohur shqiptare, Almeda Abazi, u bë nënë për herë të parë. Ajo dhe bashkëshorti, Tolgahan Sayisman, u bënë prindër të një vogëlushi që e pagëzuan me emrin Efehan.

Mbrëmjen e kaluar, çifti është kthyer në shtëpi së bashku me të voglin, ndërsa gazeta e njohur turke “Hurriyet” ka publikuar fotot e para pas lindjes së djalit.

“Jam shumë e lumtur, aktualisht jam mbi re”, është shprehur Almeda sipas “Syri.net”, ndërkohë që i dridhej zëri.

“Faleminderit Zotit, edhe bashkëshortja edhe fëmija janë mirë.”- ka thënë Tolgahan.