"MOT I VRANËT"/ Bieta Sulo tregon recetën perfekte dhe është e preferuara jonë (FOTO) - AlpeGossip
“MOT I VRANËT”/ Bieta Sulo tregon recetën perfekte dhe është e preferuara jonë (FOTO)

“MOT I VRANËT”/ Bieta Sulo tregon recetën perfekte dhe është e preferuara jonë (FOTO)

Moderatorja Bieta Sulo me anë të një postimi në ‘Instagram’ ka zbuluar recetën e së enjtes. Meqë dita është e vranët, siç ka shpjeguar ajo, ka gatuar fasule. Mbase kjo zgjedhje e Bietës është një ide shumë e mirë edhe për zonjat që nuk kanë gjetur ende çfarë të gatuajnë sot.

Për më tepër, të gjithë e dimë se për shqiptarët, fasulet janë një nga ushqimet më të dashura. Bieta shpjegon më tej se pasditen e sotme në emisionin e saj do të flitet për këtë temë, pra ushqimi dhe shportën e stinës aktuale