RUDINA DEMBACAJ PO PËRGATIT DASMË? Ky detaj na bëri të dyshojmë (FOTO) – AlpeGossip
RUDINA DEMBACAJ PO PËRGATIT DASMË? Ky detaj na bëri të dyshojmë (FOTO)

RUDINA DEMBACAJ PO PËRGATIT DASMË? Ky detaj na bëri të dyshojmë (FOTO)

Kur bëri celebrimin zyrtar me Mark Frrokun më 1 janar, Ruduna Dembacaj foli edhe për një ceremoni martese dhe nuk e paska thënë në gëzim e sipër. Dasma do bëhet dhe qenka fare afër. Rudina vetë nuk ka folur ende, por një foto i zbuloi të gjitha. Emrat e konsulentes së saj të imazhit Jeri Lalaj dhe Geraldina Sposës të bërë tag në foto, tregojnë se në restorantin e Rudinës, Cormeum, po gatuhet ceremonia e dasmës, që përkon fiks me hyrjen e vjeshtës dhe sezonin e dasmave. A do tregojë nusja ndonjë gjë më shumë apo do ta lërë të gjithën surprizë për në ditën e madhe, kjo mbetet për t’u zbuluar në vazhdim.