RIKTHEHET NË SKENË PAS ARRESTIMIT TË BUJSHËM/ Elsa Lila ka një mesazh pak ditë para “Festivalit të Këngës” – AlpeGossip
RIKTHEHET NË SKENË PAS ARRESTIMIT TË BUJSHËM/ Elsa Lila ka një mesazh pak ditë para “Festivalit të Këngës”

RIKTHEHET NË SKENË PAS ARRESTIMIT TË BUJSHËM/ Elsa Lila ka një mesazh pak ditë para “Festivalit të Këngës”

 

Pas bujës që bëri arrestimi i saj në Itali, Elsa Lila rikthehet në Shqipëri për të marrë pjesë në edicionin e 61-të të Festivalit të Këngës. Ajo do të konkurrojë me këngën e titulluar “Evita”. Vetë këngëtarja ka reaguar pak ditë para festivalit duke falenderuar fansat për mesazhet e shumta.

“Ju falenderoj të gjithëve për suportin që më jepni! Shihemi së shpejti me datë, 19, 20, 21 dhe 22 Dhjetor në skenën e Pallatit të Kongreseve. #Fest61 po vjen!”, ka shkruar ajo krahas postimit që ka marrë shumë komente nga ndjekësit, ku shprehen se mezi presin ta shohin në skenë.

do fitosh, asnje nuk mund te krahasohet me ty….😘”, “Me zor te kemi pritur te rikthehesh❤️ je zeri me i bukur…Suksese pa fund dhe Fitore🙏🙏” “Mezi presim o yll”, janë disa prej komenteve që i kanë shkruar fansat e saj në Instagram