FOTO +16/ Duke pirë puro dhe nudo, e dashura e deputetit tërbon me fotot e saj - AlpeGossip
FOTO +16/ Duke pirë puro dhe nudo, e dashura e deputetit tërbon me fotot e saj

FOTO +16/ Duke pirë puro dhe nudo, e dashura e deputetit tërbon me fotot e saj

Xhesika Ndoj e bërë e famshme fillimisht për deklaratat e saj ku sipas saj ajo ishte e lidhur me një deputet të parlamentit të Kosovës dhe më pas ajo ka publikuar disa këngë, ka shpërthyer në instagram.

Ajo ka postuar foto nudo, por ishin flokët që ja mbulonin pjesët e ‘turpshme’, teksa në një foto tjetër ajo ka shfrenuar fantazitë duke treguar të pasmet bombastike.