Angela Martini zbulon profesionin e vërtetë, nuk ka të bëjë me modelingun – AlpeGossip
Angela Martini zbulon profesionin e vërtetë, nuk ka të bëjë me modelingun

Angela Martini zbulon profesionin e vërtetë, nuk ka të bëjë me modelingun

Modelja sexy Angela Martin pasi realizoi dasmën e ëndrrave për çdo vajzë tashmë është duke iu përkushtuar profesionit të saj.
Nëse të gjithë do të mendonit se bëhej fjalë për modelingun atëferë gaboheni.

Ajo ka studiuar për një degë mjaft të veçantë dhe shumë pak të dëgjuar. Angela është një ‘trajnere për jetën’.

Ajo ka marrë një certifikatë trajnimi nga Universiteti i San Diegos. Ky detaj e ka bërë të ndjehet mjaft mirë Angelën e cila nuk ka nguruar ta ndajë me miqtë e saj këtë arritje.