Afërdita Dreshaj merr lule dhe një mbishkrim romantik nga…. – AlpeGossip
Afërdita Dreshaj merr lule dhe një mbishkrim romantik nga….

Afërdita Dreshaj merr lule dhe një mbishkrim romantik nga….

Lulet janë dhurata më e mirë dhe më e dashur për femrat.
Edhe këngëtarja dhe modelja shqiptare nga Maqedonia Afërdita Dreshaj për festën e 8 Marsit ka marrë dhuratë një buqetë me lule nga i fejuari i saj çek, Jakub Kindl, shkruan Indeksonline.

E në buqetën e luleve, ai i ka lënë edhe një mbishkrim, të cilin Afërdita e ka ndarë me ndjekësit e saj social Instagram.

“Urime Dita Ndërkombëtare e Gruas, shumë shpejtë do të bëhesh zonja Kindl. E dua të ardhmen tënde e dashur”, është mbishkrimi i Kindl.