Ermal Mamaqi poston foton kur ishte “djalë i ri”, fansat e quajnë “katunar” (FOTO) – AlpeGossip
Ermal Mamaqi poston foton kur ishte “djalë i ri”, fansat e quajnë “katunar” (FOTO)

Ermal Mamaqi poston foton kur ishte “djalë i ri”, fansat e quajnë “katunar” (FOTO)

Aktrori i humorit Ermal Mamaqi është bërë nostalgjike dhe me postimin e tij ka treguar se sa shumë ka kaluar koha dhe si kanë ndryshuar shumë gjëra në shoqëri.
Me ziguri këtë ndryshim e kini hasur dhe ju në jetën tuaj.

“Ishte koha kur dikush të merrte në telefon dhe ti i thoje: a ke ofertë? Sa i madh jam ja hedh vetes dorën në qafë” – ka shkruar Ermali krahas fotos së tij publikuar në rrjetet sociale.

Por ndër të tjera vihet re dhe ndryshimi i Mamaqit nga fillimet e jetës së tij artistike kur ishte djalë ‘kaçurels’.