Ju kujtohet koha kur Salsano konkurronte në “Ethet e së premtes” me GAGAÇIN (VIDEO) – AlpeGossip
Ju kujtohet koha kur Salsano konkurronte në “Ethet e së premtes” me GAGAÇIN (VIDEO)

Ju kujtohet koha kur Salsano konkurronte në “Ethet e së premtes” me GAGAÇIN (VIDEO)

Ai është sot një ndër moderatorët më të njohur dhe në rolin e “Gagaçit” e njohin të gjithë.
Por, Salsano ka qenë gjithashtu edhe konkurrent në spektaklin “Ethet e së premtes mbrëma”, në drejtim të Adi Krastës.

Ka qenë nëntori i vitit 2002 kur nisi edicioni i parë i spektaklit dhe në të ka marrë pjesë gjithashtu edhe Salsano.

Ai i ka shkrirë të gjithë së qeshuri me rolin e tij dhe nëse nuk e mbani mend, apo doni ta shikoni, video më poshtë jua sjell: