Rita Ora mbërrin në Prishtinë. Ja si e presin këngëtaren (FOTO) – AlpeGossip
Rita Ora mbërrin në Prishtinë. Ja si e presin këngëtaren (FOTO)

Rita Ora mbërrin në Prishtinë. Ja si e presin këngëtaren (FOTO)

Këngëtarja kosovare me famë botërore Rita Ora brenda pak orëve pritet që të performojë në sheshin e Prishtinës. Gjatë ditës së sotme ajo ka arritur në Prishtinë, më pas ka mbajtur edhe një konferencë për shtyp.
Ajo ka premtuar show dhe koncert që do të mbahet mend.

 

Më poshtë mund t’i shihni fotografitë që nga momenti kur ajo arriti në Prishtinë. Besa Security ka shpërndarë këto fotografi në FB.