Sara mërzitet me Lorin dhe ja shpreh publikisht: Sa bukur më paske bërë… (FOTO) – AlpeGossip
Sara mërzitet me Lorin dhe ja shpreh publikisht: Sa bukur më paske bërë… (FOTO)

Sara mërzitet me Lorin dhe ja shpreh publikisht: Sa bukur më paske bërë… (FOTO)

Me rastin e 20-vjetorit të krijimit të “Top Albania Radio” u organizua një festë ku u mblodhën shumë personazhe të njohur.

Por sigurisht personazhet kryesore ishin themeluesit e saj, familja Hoxha. Në këtë festë të gjithë ishin kuriozë se si do të visheshin dy vajzat e mëdha të familjes Hoxha, Lori dhe Sara, të cilat janë shumë aktive në rrjetet sociale duke na treguar në çdo moment aktivitetet e ndryshme të tyre, por edhe stilin e veçantë të veshjes.

Lori dhe Sara Hoxha, nuk humbasin rast pa “ngacmuar” njëra-tjetrën në rrjete sociale. Këtë herë ka qenë Sara ajo që nuk i ka kursyer koment në një foto të motrës së saj dhe madje mund të jetë mërzitur disi.

“Sa bukur më paske bërë crop”, shkruan mami Sara në foton e Lorit.