ÇFARË PO NDODH? Einxhel dhe Donald bëjnë “paqe”, moderatorja uron aktorin: Lum nusja që do të marrë – AlpeGossip
ÇFARË PO NDODH? Einxhel dhe Donald bëjnë “paqe”, moderatorja uron aktorin: Lum nusja që do të marrë

ÇFARË PO NDODH? Einxhel dhe Donald bëjnë “paqe”, moderatorja uron aktorin: Lum nusja që do të marrë

Finalja e Big Brother VIP është vetëm disa orë larg. Banorët ndjehen të emocionuar dhe nën kureshtje për fituesin.

Ata kanë shijuar në maksimum mëngjesin e sotëm të fundit brenda shtëpisë . Ajo që na habiti më shume ishte një fjali e Einxhel kundrejt Donaldit.

“Lum nusja që do të të marrë” tha Einxhel, një urim tipik shqiptar.

Një reagim që i habiti të gjithë shikuesit pasi dyshja Donald-Einxhel kanë qenë në konflikte të vazhduara kjo si pasojë e akuzave të Einxhel. Akuzat e Einxhel kundrejtë binjakëve për mungesen e korrektesës në pagesë prekën Donaldin duke hapur kështu “sheshin e luftës” midis tyre.

Duken se gjërat po rregullohen në këtë ditë të fundit në shtëpi duke mos u marrë me grindje por duke e shijuar në maksimum.